Obec Jablůnka
ObecJablůnka

Cyklostezka Bečva

Jaro je tady. Přináší pěkné počasí, které nás láká trávit více času na čerstvém vzduchu. Proto jsme na stránky vložili odkaz (viz. obrázek dole) na Cyklostezku Bečva, kde najdete plno zajímavých informací nejen o cyklostezce, ale i o možnosti stravování, parkování apod.

Cyklostezka Bečva je ojedinělý projekt, který je součástí tzv. první cyklodálnice C1. Přináší možnost vyjet si nejen na kole doslova od horských pramenů do údolí. Od pramene Rožnovské či Vsetínské Bečvy až po její soutok s Moravou projedete více než 141 km po značené trase.

 

Proč se vydat po Cyklostezce Bečva?

  • Velká část cyklostezky je vedena po nově vybudovaných úsecích s vyloučením motorové dopravy.
  • Trasa Cyklostezky Bečva je bezpečná. Tam, kde není zcela vyloučena motorová doprava, je vedena po málo frekventovaných cestách. Pocit bezpečí zvyšuje i kvalitní zpevněný povrch.
  • Na toulkách po cyklostezce poznáte valašskou krajinu, tradiční lidovou architekturu, zajímavé expozice muzeí, zámky, parky. Naleznete skvělé příležitosti ke koupání, zábavní parky i golfová hřiště.
  • K dovolené a výletům neodmyslitelně patří valašská gastronomie. Podél cyklostezky narazíte na řadu hospod a kolib, v nichž se přímo nabízí některou z místních specialit ochutnat.

 

Cyklostezka Bečva

Datum vložení: 26. 3. 2015 0:00
Datum poslední aktualizace: 26. 3. 2015 0:00
Autor: Správce Webu

Aktuálně

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 1
DNES: 77
TÝDEN: 774
CELKEM: 1244304

Odstávky elektrické energie v obci

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Virtuální Česko