Pozvánky

aktualizace: 19. února 2015

 

Pravidelné cvičení rodičů s dětmi

 

TJ Sokol Vás zve na pravidelné hodiny cvičení všestrannosti, zahájení cvičení bylo 6.1.2015. Cvičení se budou pravidelně opakovat každé úterý od 16:00 hodin.

více zde

 

Pravidelné kondiční cvičení

 

Potřebujete se dostat do formy? Nikdy předtím jste nijak necvičili? Vyzkoušejte kondiční cvičení , ve kterém budeme společně bojovat proti ochablým svalům, ztuhlým zádům i špatné náladě. Cvičení probíhá pravidelně každé úterý od 17:15 hodin v tělocvičně ZŠ Jablůnka.

více zde

 

Zimní fotbalový turnaj

 

FK Jablůnka si Vás dovoluje pozvat na zimní fotbalový turnaj mužů u SPŠS Vsetín. Turnaj probíhá od 24. ledna do 7. března a zúčastní se ho osm družstev.

rozpis utkání zde

 

Pravidelná taneční a pohybová přípravka pro děvčata

 

TJ Sokol Vás zve na pravidelné taneční a pohybové hodiny, které se budou pravidelně opakovat každý čtvrtek v tělocvičně ZŠ Jablůnka od 15:30 do 16:30 hodin. První cvičení bude 29. ledna.

více zde

 

Karlovská 50

 

V sobotu 21.února 2015 se ve Velkých Karlovicích uskuteční závod seriálu SkiTour v běhu na lyžích, Karlovská 50. Na běžkaře čekají parádní sněhové podmínky, čtyřicet kilometrů upravených tras a také kvalitní zázemí. Návštěvníci si užijí úžasnou atmosféru závodu, pravou valašskou slivovici a spoustu zábavy v rámci doprovodného programu. Další informace naleznete na webové adrese:http://www.ski-tour.cz/cs/zavody/karlovska50.

pozvánka zde

 

Historie Farního sboru ČCE v Jablůnce – II. část

 

Farní sbor Českobratrské církve evengelické v Jablůnce Vás zve na druhou část přednášky Historie Farního sboru ČCE v Jablůnce v 18.-20. stol., která se uskuteční v neděli 22. února od 15.00 hod. ve sborovém domě.

 

Cvičení pro seniory

 

V úterý 24. února 2015 od 17.30 proběhne ukázková hodina cvičení pro seniory. Sebou si vezměte pohodlný cvičební úbor a podložku(nejlépe karimatku). Cvičení povede lektorka Dana Hurtíková.

více zde

 

Cvičení s říkadly a písněmi

 

Rodinné centrum Jabloňka si Vás dovoluje pozvat 26. února 2015 od 9.30 hod. na cvičení s říkadly a písněmi. Cvičení povede Jana Trefilová.

více zde

 

Muzikál Evita

 

Obec Jablůnka zve příznivce divadla na muzikál Evita. Tento muzikál se odehraje v divadle Jiřího Myrona v Ostravě v úterý  24. března 2015.

ZÁJEZD JE JIŽ PLNĚ OBSAZEN!!!

více zde